fbpx

Eventy

Oferty sezonowe

Organizujemy nastrojowe uroczystości rodzinne, przyjęcia weselne, komunijne i chrzciny. Obsługujemy konferencje i szkolenia.

Co oferujemy?

W naszych pięknych wnętrzach organizujemy nastrojowe uroczystości rodzinne, przyjęcia weselne, komunijne, chrzciny. Posiadamy kilka eleganckich, odrębnych sal, pokój muzyczny oraz ogród z altaną. Zajmujemy się organizacją bankietów, spotkań biznesowych, eventów, pokazów mody, wystaw i aukcji dzieł sztuki.

Obsługujemy konferencje, szkolenia. Zapewniamy profesjonalnie wyposażoną salę konferencyjną na 60 osób oraz pięć niezależnych odrębnych sal, które umożliwiają prowadzenie dyskretnych spotkań biznesowych i wszelkich negocjacji. Dysponujemy obszernym bezpłatnym parkingiem za budynkiem restauracji.

Zdjęcia z eventów

Menu degustacyjne

Uroczystość weselna

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wesele natomiast to wyjątkowa uroczystość, którą wspomina się przez całe życie. Jesteśmy przekonani, że w Majolice Państwa marzenie o wspaniałym i niezapomnianym przyjęciu weselnym rozkwitnie najpiękniej, nadamy mu prawdziwie doskonałą i urzekającą oprawę.

Nasza restauracja to idealne miejsce zarówno na duże wesele jak i na kameralne przyjęcie ślubne.

Nasz Szef Kuchni wraz z zespołem przyrządzą wyborne dania a nasi cukiernicy upieką doskonałe ciasta i przygotują przepyszny tort weselny, który  jest jedną z głównych atrakcji na każdym udanym przyjęciu weselnym.

W Majolice zapewnimy Państwu subtelny wystrój stołów, doskonały smak potraw, najwyższą ich jakość, niezwykłą atmosferę oraz perfekcyjną organizację i zaangażowanie doświadczonej obsługi.

Organizacja wesela to dla nas wielki zaszczyt, dlatego tak zaplanujemy każdy szczegół aby ta wyjątkowa uroczystość pozostała dla Państwa i Państwa Gości najpiękniejszym wspomnieniem.

Komunia

Na tę wyjątkową, rodzinną uroczystość zapraszamy Państwa do naszych pięknych wnętrz. Wiemy jak istotne są najdrobniejsze detale, dlatego dzięki starannie dobranemu menu oraz pomocnej obsłudze komunie w Majolice są niezapomnianym zwieńczeniem tego ważnego dnia. Zorganizujemy dla Państwa obiad komunijny i dłuższe przyjęcie, w czasie którego będziecie Państwo mogli spędzić więcej czasu w rodzinnym gronie.

W trosce o najmłodszych gości na czas przyjęcia i Państwa życzenie zapewniamy profesjonalną opiekę nad dziećmi, w tym animacje i zabawy.

Komunie to także tort komunijny, który przygotuje dla Państwa nasza cukiernia Majolika, specjalizująca się w tego typu wypiekach.

JEŚLI CHCĄ PAŃSTWO UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

Visit our Tripadvisor profile