fbpx

Wędliny Majolika w sklepie Brodacza

wedliny na zamowienie

Teraz długodojrzewające wędliny naszego rzeźnika możecie zakupić także w sklepie internetowym Browar Brodacz! 🍻🥩 2% z każdej transakcji zostanie przeznaczone na walkę z koronawirusem! 🚨

https://sklep.brodacz.pl/pl/c/Trojmiasto/18

Cały proces będzie odbywał się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności: auta dostawcze będą regularnie czyszczone, kierowcy wyposażeni w środku dezynfekcji, a towar – wcześniej opłacony – wyląduje pod drzwiami klienta. Dostawca z dwumetrowej odległości upewni się tylko, że klient otworzył drzwi i zabrał zamówienie. Oferta Brodacza obejmuje całe Trójmiasto. Zamówienia złożone do godz. 22:00 zostaną dostarczone następnego dnia roboczego.

Rzemieślniczy trójmiejski Browar Brodacz postanowił stworzyć agregator cateringowy. Co to znaczy? Brodacz będzie zbierał towar od trójmiejskich producentów wyrobów rzemieślniczych oraz lokali z kraftowym piwem i dowoził skompletowane zamówienie pod drzwi klienta.

W czasie ogólnopolskiej kwarantanny jedną z branż, które przeżywają głęboki kryzys, jest gastronomia. Zamknięte lokale, odwołane wydarzenia, spadająca sprzedaż. Jedyną drogą są zamówienia z dostawą do domu. Restauracje radzą sobie przez sprzedaż swoich dań z dowozem. A Browar Brodacz chce w jednym miejscu skupić producentów różnych wyrobów rzemieślniczych: piwa, długodojrzewających wędliny, świeżo palonej kawa klasy speciality, pieczywa na zakwasie, a już niedługo także świeżego mleka!

– Będziemy działać na zasadzie cateringu, ale nie gotowych posiłków, tylko produktów spożywczych. Jeśli ktoś jest zainteresowany np. czterema piwami Brodacza, dwoma kilogramami kawy z palarni Kawana czy Nieczapla i wędlinami z Majoliki, wystarczy wejść na sklep.brodacz.pl i zapełnić koszyk. Dzięki temu lokalna rzemieślnicza gastronomia będzie miała trochę roboty, ludzie jedzenie dostarczone pod drzwi, a to wszystko tak naprawdę po to, żeby przekazać 2% z każdej transakcji na walkę z koronawirusem – tłumaczy Tomasz Brzostowski, prezes Brodacza.

Comments are closed.

Visit our Tripadvisor profile