fbpx

Nagroda w Restaurant Week 2019!

Restaurant Week: najlepsza atmosfera w Majolice Villi Uphagena!

Majolika Villa Uphagena została wybrana restauracją z najlepszą atmosferą w ogólnopolskim konkursie podsumowującym tegoroczną edycję Restaurant Week. To tym cenniejsze wyróżnienie, że jest przyznawane na podstawie głosowania Gości.

W tegorocznej edycji Restaurant Week wzięło udział ponad 575 tysięcy osób. Po wizycie w restauracjach wypełniali oni specjalne ankiety, na podstawie których przyznano nagrody w kilku kategoriach. Najcenniejsze były oczywiście te ogólnopolskie – i to właśnie w jednej z nich bezkonkurencyjna okazała się Majolika Villa Uphagena, która wielokrotnie triumfowała także w innych konkursach. Tym razem Goście docenili niepowtarzalną atmosferę, jaka panuje w restauracji.

To tym cenniejsze wyróżnienie, że dotyczy właściwie każdego elementu jej funkcjonowania. Na atmosferę bowiem składają się nie tylko niepowtarzalne, wspaniale urządzone wnętrza, profesjonalna obsługa, stosownie dobrana muzyka i codziennie przygotowywane kompozycje kwiatowe. Atmosfera to także kuchnia, odpowiednio skomponowana karta, właściwie dobrane wino… Ale przede wszystkim atmosfera to coś co trudno zdefiniować – coś, co sprawia, że od pierwszych chwili w restauracji Goście czują się komfortowo i chcą do niej wracać.

W imieniu całego zespołu Restauracji Majolika Villa Uphagena bardzo dziękujemy za zaufanie!

Leave a comment

Visit our Tripadvisor profile